Galerie +420 722 221 449

ONLINE REZERVACE

Zábal nebo peeling

Zábaly jsou intenzivní formou relaxace a péče o pokožku. Procedura je velmi oblíbená, tělu dopřeje uvolnění a uklidnění svalů i hydrataci pokožky spojenou s jejím zpevněním. Dle aplikované látky mají zábaly vedle podílu na zeštíhlení a tvarování těla mnoho významných účinků pro lidské zdraví. Po zábalu následuje vždy odpočinek na lehátku.

Skořicový zábal je velmi účinná a po skořici vonící procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě. Speciální thermobalzám se skořicovou silicí se nanáší na postižená místa dolních končetin, která jsou poté následně překryta termofólií. V místě aplikace krém silně prohřívá postižená místa a stimuluje látkovou výměnu, čímž podporuje odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání.

Jak pomáhá:

zlepšuje buněčný metabolismus (spaluje podkožní tuk),

působí korektivně proti nežádoucím ložiskům tuku (redukuje tukové polštářky),

pomáhá k odstranění celulitidy,

podporuje krevní oběh,

napomáhá k detoxikaci (stimuluje odvod toxických látek z těla).

Kdy nedoporučujeme:

ledvinová nedostatečnost (zvýšený příjem a odvod tekutin, představuje zátěž na vylučovací systém),

mokvající dermatózy,

otevřené rány v místě zábalu,

akutní nebezpečí tromboembolie.

 

Chilli zábal - lokálně zrychluje krevní oběh a zvyšuje prokrvení kožních a podkožních oblastí. Výsledkem je viditelně vyhlazená pokožka s měřitelným úbytkem tuků. Zábal je aplikován na problematické partie, kde dochází ke zrychlení krevního oběhu a maximalizaci lokálního prokrvení. Partie se zahřívají, zatímco části těla, kde ostré koření není aplikováno jsou chladnější. 

 

Jak pomáhá:

prokrvení kožních a podkožních oblastí

detoxikaci

lokálnímu spalování tuků

redukci a postupnému odstranění celulitidy

zpevnění kůže

 

 

Kdy nedoporučujeme:

akutní záněty močových cest

těhotenství

zánětlivá onemocnění a jiné akutní stavy

horečnaté stavy

kardiologická onemocnění

otoky

alergie

 

Peeling je celoroční záležitost, před létem se hodí k přípravě pokožky na opalování, které je pak snazší. Během léta slouží k dokonalému promaštění pokožky namáhané sluncem. Peeling se provádí samostatně nebo po masáži.

Použití peelingu vrátí pokožce svěžest, oživí jí a zbaví ji povadlosti. Pozitivně stimuluje krevní oběh. Pokožka bude jemnější a hladší. Aby došlo ke správnému působení a očistě, jemně se vmasíruje don pokožky, nechá krátce působit a poté smyje. Jako peeling se používají nejrůznější přírodní látky. Sůl z mrtvého moře, káva, kokos. Kůže po tomto ošetření proto zůstává příjemně hladká, hebká a voňavá.

 

cena: 200 Kč

 

Bonus