Galerie +420 722 221 449

ONLINE REZERVACE

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Čokoládová masáž

Působení čokolády na lidský organismus si vysoce cenili již staří Aztékové. Čokoláda je plná vitaminů, minerálů, koenzymu, antioxidantů. Kakao obsažené v čokoládě zabraňuje vstupu volných radikálů do organismu. Čokoláda tedy působí proti stárnutí kůže.
Čokoládová masáž je luxusní masáží a hlubokým zážitkem. Skládá se z celotělové masáže, peelingu a teplého celotělového čokoládového zábalu a relaxace. Čokoládová masáž je známa svými omlazujícími, antidepresivními a afrodiziakálními účinky. Luxusní čokoládová masáž pokožku vyživuje, změkčuje, čistí, napíná a rozzařuje. Chrání ji před volnými radikály způsobující stárnutí pokožky a eliminuje celulitidu. Má schopnost aktivovat látkovou výměnu, působit proti zadržování vody a otokům a schopnost detoxikovat organismus. Čokoládová masáž zahřívá, rozšiřuje cévy a napomáhá tak lepšímu prokrvení, uvolnění svalů, napětí, bolesti hlavy. Čokoláda příjemně uvolňuje stres a přináší pocit dokonalé pohody a štěstí.

Po skončení masáže budete mít prostor a dostatek času na osprchování a odstranění zbytků čokoládového zábalu. Masáž se nedoporučuje v těhotenství pro silné detoxikační účinky. Dále není vhodná u osob trpící ekzémy, kožními infekcemi a alergickými záněty.

Shrnutí účinků masáže:

  • Vyživuje a omlazuje pokožku
  • Odstraňuje stres, úzkosti, deprese
  • Harmonizuje organismus
  • Prohřívá organismus, uvolňuje svaly a bolesti hlavy
  • Detoxikuje organismus
  • Napomáhá odstranění celulitidy