Galerie +420 722 221 449

ONLINE REZERVACE

SPORTOVNÍ MASÁŽ CELOTĚLOVÁ

Sportovní masáž je složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Nemusí být přímo jen pro vrcholové sportovce, proto lze hmaty kombinovat s klasickou masáží. Usuzujeme podle zdravotního stavu a obtížím klienta.

Masáž slouží k upevňování tělesného i duševního zdrav, k posilování organismu, k regeneraci sil po zvýšené sportovní námaze. Dále se masáž používá k doléčení chorobných nebo úrazových stavů. Manuální masáž je souhrn speciálních uspořádaných masérských hmatů, kterými působíme na tělo za účelem ovlivnění stavu organismu, k posílení zdraví a celkové odolnosti.

 

Sportovní masáž celotělová – 90 min – je rychlejší provedení než u klasické masáže, také je v ní méně hmatů než u klasické. Věnujeme se celému tělu, především na bolestivé místa po domluvě s klientem.

Indikace

Obecnou nejširší indikací léčebných a regeneračních masáží je zrychlení regeneračních pochodů, eventuálně fyzické nebo psychické vyladění k nějakému výkonu nebo navození příjemných pocitů.

Zlepšení celkového psychického i fyzického stavu

Zlepšení sportovní a pracovní výkonnosti

Zintenzivnění odpočinku a relaxace

 

Kontraindikace

Není snad onemocnění, u něhož byla absolutně zakázaná jakákoliv masáž. Lze naopak říci, že u většiny chorob a onemocnění může vhodná léčebná masáž přispět k léčení.

 

cena: 900 Kč

 

 

Bonus