Galerie +420 722 221 449

ONLINE REZERVACE

KLASICKÁ MASÁŽ ZAD + ŠÍJE

Klasická masáž zad

spočívá v návratu žilní krve a mízního moku z periferie zpět do oběhového centra. Tím dochází k rychlejší regeneraci organismu, k odstraňování škodlivin (např. metabolitů) z těla, stejně jako odstraňování kyseliny mléčné ze svalů, která způsobuje bolesti, únavu svalů a vzniká fyzickou a psychickou námahou.

Klasická masáž má velký význam při odstraňování svalové dysbalance neboli svalové nerovnováhy, díky které dochází k přetížení svalových partií a pocitu svalové ztuhlosti a svalové bolesti.

Klasická masáž je více než potřebným doplňkem tréninku nejen sportovce. Pomáhá rychlejšímu zotavení svalstva, k rychlejší regeneraci celého organismu. Masáž celkově povzbuzuje tělo, mysl a navozuje dobrou náladu.

 

Klasická masáž - částečná 30 min. je vhodná pro zdravého jedince k regeneraci svalstva. Během 30 min. je masírována jedna partie dle výběru klienta (nohy/ záda/šíje/ruce)

CENA: 500 Kč

Klasická masáž – částečná 60 min. je vhodná pro zdravého jedince k regeneraci svalstva. Masér má více času věnovat se problémům a bolestivým místům klienta. Během masáže lze volit až dvě partie k masáži.

CENA: 700 Kč

 

Bonus