Galerie +420 722 221 449

ONLINE REZERVACE

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická masáž s prvky tradiční čínské masáže (baňky, kvaša, moxa). Spočívá v návratu žilní krve a mízního moku z periferie zpět do oběhového centra, odstraňuje kyselinu mléčnou ze svalů ( ta vzniká fyzickou a psychickou námahou). Odstraňuje škodliviny z těla ( např. metabolity ). Má velký význam při odstraňování svalové dysbalance ( nerovnováhy ), pomáhá k odstraňování bolesti, navození dobré nálady a celkově povzbuzuje tělo i mysl.

Klasická masáž je více než potřebným doplňkem tréninku. Během náročné fyzické zátěže se ve svalech hromadí kyselina mléčná, která zbůsobuje bolest ve svalech. Pro rychlejší zotavení svalstva se doporučuje rozmasírování bolavých míst a tím dochází k odplavení kyseliny mléčné a svaly se rychleji regenerují.

 

Klasická masáž -  částečná 30 minut je vhodná pro zdravého člověka k regeneraci svalstva po sportovním výkonu.

Cena masáže je  320,- Kč.

Klasická masáž -  částečná 60 minut je vhodná pro zdravého člověka k regeneraci svalstva po sportovním výkonu. Masér už má více času se věnovat problémům a bolestivým místům klienta.

Cena masáže je 500,- Kč.

Klasická masáž -  celková  90 minut  je vhodná pro zdravého člověka k regeneraci svalstva po sportovním výkonu. Masér kompletně a důkladně propracuje svaly celého těla.  Nabuzení celkové pohody a regenerace.

Cena masáže je 700,- Kč.