Galerie +420 722 221 449

ONLINE REZERVACE

BREUSSOVA MASÁŽ

Breussova masáž je jemná manuální terapie, která má odpomoci od bolesti prostřednictvím akupresurních bodů a páteře, která uvolňuje tlak na ploténky.

Lze ji použít jako přípravu před ošetřením páteře, kdy tato jemná energetická a bezbolestná terapie uvolní napětí ve svalstvu.

Meziobratlové ploténky se díky masážnímu oleji regenerují a obratle se pak lépe vyrovnají do správné polohy. Jednostrannou činností, nesprávným držením těla a vrozenými deformacemi, vznikají problémy s páteří a se zády. Víme, že lidská páteř má přirozeně dvojí esovité zakřivení. Jestliže je bederní nebo hrudní část páteře nepřiměřeně prohnutá, vznikají nám problémy a bolest zad. Lidé mají stále málo času na sportovní aktivitu a jejich tělo trpí. V tomto případě je vhodné využít pravidelnou Breussovu masáž.

 

Breussova masáž – 30 minut – jedná se o jemnou masáž páteře, která spočívá v intenzivním vtírání masážního oleje po celé délce páteře, přičemž důraz je kladen na postižená místa. V závěru masáže je použit třezalkový olej.

Účinky Breussovy masáže

vyrovnává celkovou statiku organismu

uvolňuje psychické, fyzické a energetické bloky

vyrovnává záda

dbá na správné postavení páteře

zmírňuje svalovou dysbalanci

uvolňuje meziobratlové ploténky

je vhodná i u starých lidí, dokonce i při prokázané osteoporoze

prevence onemocnění páteře

k uvolnění napjatého zádového svalstva

 

Kdy a pro koho je Breussova masáž nevhodná?

Jelikož je masáž velmi jemná, nejsou známy kontraindikace. Pouze v těhotenství se tato masáž nedoporučuje, protože se masáž provádí v leže na břiše.

Upozornění: u citlivých lidí se světlou pletí může hypericin (jež třezalkový olej obsahuje) vyvolat fotosenzibilitu po pobytu na slunci, jejímž projevem je svědění nebo skvrny na kůži. Proto se po masáži třezalkovým olejem 24 hodin nesluňte.

 

cena: 500 Kč

 

Bonus